ריבה ריחנית מן חבוש לחורף יהיה לרצות אותך עם הטעם של דואט עם קלוי קלוי, משומנת עם חמאה.

המרכיבים

חבוש – 2 ק”ג

סוכר – 0,5 ק”ג

חומצת לימון – 0.5 כפית. ללא הדף

מים – 50 מ”ל

  • 98 kCal
  • 40 דקות.

תהליך בישול

ג ‘רם מ quince לחורף אני מכינה מדי שנה, שכן הוא מילוי ריחני להפליא לא רק עבור פשטידות, קציצות וקרואסונים, אלא גם עבור מלית ציפור. אמנם אם אין לי זמן לבשל משהו עם זה, אז כל ריבה נעלמת קסם – תוצרת בית שלי פשוט מעריץ טוסטים קלוי עם חמאה כזה לטפל לארוחת בוקר! אגב, זה במהלך טיפול בחום כי פרי כמו חבוש מגלה במלואו את הטעם.

כל סתיו באזור שלנו, חבוש הוא כנראה בלתי נראה, אז אני יוצר כל מיני שימור ממנו, אבל אני אף פעם לא לשנות ריבה!

אז, להכין את כל החומרים הדרושים להכנת ריבה חבוש עבור החורף ולהתחיל בישול!

המצרכים של חבוש מחורף חורף

פרי של חבוש נשטף עם ספוג, מסיר את השכבה הדקה. זה הוא אשר מגן על פירות מקלקול, מזיקים, וכו ‘ כל פרי הוא חתך לחלקים מנותקים מהם בלוקים זרע. אנחנו נשטוף במים וחתוך לחתיכות קטנות ישירות לתוך הקדירה. אנחנו נפעל במהירות, כמו חתיכות קווינס במהירות להכהות באוויר.

לקצוץ את חבוש

מוסיפים 50 מ”ל מים, חומצת לימון וסוכר מגורען. מניחים את המכל על הצלחת ומביאים את תוכנו לרתיחה. לאחר מכן, אנו מערבבים ומפחיתים את האש. אנחנו נרווח חתיכות של חבוש בסירופ כ 20 דקות, מכסים את המכולה עם מכסה.

יוצקים סוכר

לאחר הזמן שצוין, לבדוק את החיתוך עבור רכות ולהסיר את המיכל מן האש.

מרתיחים את חבוש עם סוכר

טוחנים את כל מסה חבוש עם בלנדר שקוע או הפסקה בקערה של מעבד מזון במשך כ 3-5 דקות. המשחק יהיה מדויק, שכן המסה חם מאוד. בואו לטעום את זה. אם הכל מספיק, אז נניח את המכל על צלחת שוב ונתחיל לעקר את פחיות ריבה.

  كريم بروتين مع آجار أجار

ללא שם: טהור מסה quince

ברגע שהריבה מן החמישייה מתחילה לגרגר, אנחנו שופכים את זה לצנצנות מעוקרות ולפקק עם מכסי פח חמים באמצעות מפתח שקיעה. בואו להתקרר בטמפרטורת החדר. ב quince יש פקטין, אז ריבה כאשר הקירור יהיה gelled ולהיות הרבה יותר עבה.

מעבירים את הריבה לצנצנת

פנינה מן החורף מוכן. לאחר שהחומר התקרר, העבר אותו לאחסון. חיי המדף של ריבת משומר מן חבוש הוא כ 1-1.5 שנים.

תמונה של חבוש מחורף חורף

נעים לך!