ריבה דלעת היא הכנה טעימה וטובה, אבל לא מאוד פופולרי. דלעת משולב בצורה מושלמת עם פירות וגרגרים …

המרכיבים

דלעת (עיסת) – 1 ק”ג

משמשים מיובשים – 300 גרם

סוכר – 0,8-1 ק”ג

מיץ לימון – 5 כפות.

  • 62 kCal
  • 1 שעה 30 דקות.

תהליך בישול

דלעת היא מוצר נס. על פי היתרונות של הגוף, ברי זה מכה את כל הרשומות. מדברים על תכונות שימושיות של דלעת ואיכויות הטעם שלה יכול להיות אינסופי.

מן הדלעת להכין מגוון של מנות הראשון והשני, וקינוחים נפלאים.

ריבה דלעת היא הכנה טעימה וטובה, אבל, למרבה הצער, לא מאוד פופולרי. דלעת משולבת באופן מושלם עם פירות שונים וגרגרים. אני מציע לעשות ריבה מדלעת עם משמשים מיובשים לחורף.

אם לא ניסית את זה ריבה, לנסות לעשות לפחות כמה צנצנות קטנות של טיפול זה ענבר. ריבה הופכת רכה וריחנית, ללא הריח הספציפי הטמון בדלעת גלם. אני בטוח שתאהב את זה.

דלעת דלעת שלי, לקלף, זרעים וסיבים. חותכים לקוביות קטנות באותו גודל.

חותכים את הדלעת

יוצקים את חתיכות הדלעת לסיר, שבו נוכל לחלוט ריבה, שכבת שכבת סוכר. סוכר ודלעת נלקחים בכמויות שוות, אבל אם תרצה, אתה יכול להגדיל או להקטין את כמות הסוכר. משאירים את המחבת במשך 2-3 שעות (או בלילה) בטמפרטורת החדר, כך דלעת לתת את המיץ.

להירדם עם סוכר דלעת

משמשים מיובשים, שפכו מים חמים ולהשאיר במשך 40-60 דקות לנפיחות.

משרים משמשים מיובשים

לאחר מכן משמשים יבשים לחתוך אותם באופן אקראי. חתכתי לרצועות.

חותכים משמשים מיובשים

זה כמה מיץ הדלעת שלי נתן. השארתי אותה בלילה. אם הדלעת שלך נתן קצת מיץ, ואז להוסיף מים. מוסיפים את מיץ הלימון למחבת, מערבבים בעדינות ומתחילים לבשל על אש קטנה.

  شربات الفراولة

דלעת לבשל

ברגע התוכן של המחבת להתחיל רותחים, מוסיפים משמשים מיובשים, ומערבבים. מבשלים 10-15 דקות, לא מרתיחים את האש, על אש קטנה, בוחשים בכף עץ. אנחנו מסירים את הריבה מהצלחת ומשאירים להתקרר בטמפרטורת החדר למשך 3-4 שעות. ואז שוב לשים את המחבת עם ריבה על התנור, מביאים לרתיחה ומבשלים 10-20 דקות בחום מינימלי. אין לאפשר חתיכות של דלעת להרתיח. אם אתה שם לב כי חתיכות התחיל להרתיח – להפסיק בישול. לאחר הפעם השנייה, ריבה צריך להיות מקורר שוב.

אתה יכול להרתיח את ריבה 2 או 3 פעמים, הכל תלוי איזה סוג של עקביות של ריבה אתה רוצה לקבל. המרווח בין הבישול השני והשלישי לא יפחת מ -6 שעות. ריבה מבושל בפעם השלישית ומזג מעל צנצנות סטריליות.

שים משמשים מיובשים

ריבה מדלעת עם משמשים מיובשים לחורף מוכן.

מתכון ריבה מדלעת עם משמשים מיובשים לחורף

תמונה של ריבת דלעת עם משמשים מיובשים לחורף