מתכון קלאסי לבשר בצרפתית, אפוי בתנור. המתכון משתמש: בשר בקר, תפוחי אדמה, בצל, גבינה וביצה.

המרכיבים

בשר או עגל – 400 גרם

תפוחי אדמה – 400 גרם

בצל – 300 גרם

גבינה קשה – 100 גרם

שמנת חמוצה – 3 כפות.

ביצה – 1 PC.

מלח – לפי הטעם

שמן צמחי – 2 כפות.

פלפל ריחני – לפי הטעם

רוטב צ’ילי מתוק – לפי הטעם

חומץ 9% – 1 כף.

סוכר – לפי הטעם

  • 125 קק”ל
  • 1 שעה 20 דקות.

תהליך בישול

שם המנה כבר קובע מראש את מוצאה. במקור זה נקרא צלחת “Veau Orloff”, והוכן לראשונה במיוחד עבור האהוב של הקיסרית הרוסית קתרין – הרוזן אורלוב, שביקר את הבירה הצרפתית. “עגל ב אורלובסקי” הוא עגל של בשר עגל, תפוחי אדמה, בצל ופטריות, אפוי ברוטב עם תוספת של גבינה. בהדרגה, פטריות נעלמו מן ההרכב, בשר בשר עגל הוחלף על ידי בשר חזיר או עוף.

אני מציע להכין מנה של בשר בקר או עגל צעיר, אשר מושרה בעבר עבור רכות. למרבה הצער, אין פטריות בצלחת שלי, אבל השכבה שלהם הוא הניח ללא בעיות ברצף הרגיל. רוטב “בשמל” אני לא יכול לסבול את הרוח, אז בישלתי בשר עם רוטב שמנת חמוצה, ללא קמח. זה בהחלט לא נחוץ שם.

אני רואה את המאכל הזה קרוב למקור, ללא תוספים חדשים ומיונז. ואכן, בשר מתקבל רך מאוד, מופרד בקלות על ידי מזלג לתוך סיבים. אהבתי את המנה כל כך הרבה, כי אני מבשלת עכשיו לעתים קרובות.

לבישול בשר בצרפתית בתנור, לקחת את המוצרים האלה.

המצרכים לבשר בצרפתית בתנור

חומץ יכול להיות כל, רוטב צ’ילי ניתן להשמיט, בשר צריך לקחת באיכות גבוהה, אם קפוא, לחכות להפשרה מלאה שלה. חותכים את הבשר לחתיכות על 1 ס”מ עובי, זה טוב יותר, כמובן, אם הבשר הוא עגול, כמו מדליונים, אבל זה לא משפיע על הטעם.

  Σούπα ρίζας σέλινου

חותכים את הבשר

חותכים חתיכות בשר משני הצדדים כדי להפוך אותו “פרוע”. אתה יכול אפילו לעשות כמה חריצים עם סכין בצד צפוף של הבשר. הכיתי את הבשר באמצעים מאולתרים, שכן מקלות האכילה שלי היו ארוזים בבטחה במזוודות ולא נפרקו.

להדוף את הבשר

עכשיו הבשר צריך למרוח. שום דבר מסובך. כל פיסת מלח ופלפל לפי הטעם. מקפלים במיכל ויוצקים עם שמן צמחי. אולי אתה צריך קצת יותר שמן מאשר ציין. העיקר הוא לוודא כי כל חתיכות בשר משומנים קלות. כדי לעשות זאת, יש לעסות את הבשר בידיים, לטחון מלח, פלפל ושמן על פני השטח. השאירו למריחה בטמפרטורת החדר.

מלח ופלפל

בצל חתוך לטבעות דקות. סמינרים גם מתאים.

קוצצים את הבצל

יוצקים את הבצלים במים רותחים, מוסיפים חומץ, מלח וסוכר. נסה, הטעם צריך להתאים לך – חמוץ מתוק. תנו בצל בצלוחים בסביבה זו.

מוסיפים את בצל הבצל, חומץ, מלח וסוכר

מכינים את הרוטב לשפוך בשר בצרפתית. שמנת חמוצה מעורבבת עם ביצה, פלפל, מלח. הוספתי רוטב צ’ילי, אבל זה רק התוסף שלי, זה נותן טעם מתוק וחד. מערבבים את הרוטב בצורה הטובה ביותר עם יד- whisk, ולאחר מכן אחידות הרצוי מתקבל.

מערבבים ביצים, שמנת חמוצה, פלפל ומלח

לקלף תפוחי אדמה לחתוך טבעות דקות.

חותכים את תפוחי האדמה

הבשר הוא לשים לתוך עובש, זה לא לשמן אותו, שמן מספיק. יוצקים רוטב על פני כל השטח. הנה אני רק להראות את התהליך.

יוצקים רוטב בשר

אחר כך הניח את הטבעות של בצל כבוש, בזהירות לסחוט אותו מן הנוזל. שוב, לשפוך קצת רוטב.

לשים בצל בצל

ואז – שכבת תפוחי אדמה, מלח קצת ושוב לשפוך עם רוטב.

הניחו את תפוחי האדמה ושפכו את הרוטב מעל

גבינה קשה מגררת על פומפיה דקה.

מגרדת גבינה

מניחים שכבת גבינה על פני כל השטח של התבנית. אופים בשר בצרפתית בתנור ב 190-200 גרם. בערך שעה, אולי יותר. ראשית, בטמפרטורה גבוהה, ולאחר מכן להוריד אותו ל 170 גרם. כעבור שעה הבשר כבר רך, אבל החזקתי בתנור עוד 20 דקות לגעגועים. אם הדף הוא סומק במהירות, לכסות את הטופס עם לסכל ולתת את המנה ללכת.

  समुद्र-बक्थर्न और अदरक के साथ चाय

מפזרים את תפוחי האדמה בגבינה

כדי להבין כי המנה כבר מוכן, לנקב את הסכין עם תפוחי אדמה ובשר לתחתית מאוד. הסכין צריך לחדור פנימה בקלות, ללא הפרעה. אם עדיין המשרד, שוב לכסות עם לסכל ולשמור את הבשר בצרפתית בתנור עם מופחת ל 150 גרם. טמפרטורה.

בשר מוגמר בצרפתית

אם הכל היה מוכן כראוי, אתה יכול בקלות לחתוך חתיכה לתוך המדגם. הבשר עסיסי ורך מאוד, תפוחי האדמה מתפרקים וקרום הגבינה משמח בנעימות.

מתכון בשר בצרפתית בתנור

התיאבון!

תמונה של בשר בצרפתית בתנור