Hovězí maso v majonéze – jednoduchý způsob, jak dát známému jídlu neobvyklou chuť a dělat maso velmi měkké.

Složky

Hovězí maso – 1100 g

Majonéza – 100 g

Sůl krupnokristallicheskaya – 1 polévková lžíce.

Černý pepř – na chuť

  • 218 kCal
  • 6 hodin

Proces vaření

Navrhuji pečené hovězí maso ve fólii. A fólie bude použita ve všech fázích vaření: během marinování, pečení a chlazení (pokud byste měli kousek s nízkým obsahem tuku a opravdu byste ochladila). Řez je maso, bylo by lepší mít žíly. Výsledkem je měkké a jemné maso s příjemnou chutí. Nevypadá to jako pečeně nebo vařené vepřové maso – vypadá to samo, takže pokud jste tuto metodu ještě nevyzkoušeli, stačí zkusit.

Takže pečeme hovězí maso v majonéze v troubě ve fólii …

Složení pro hovězí maso v majonéze v troubě

Diskutujeme kus masa s papírovými kuchyňskými ubrousky a položíme ho na pevnou část fólie, ve které je celé toto maso skutečně zabaleno.

Maso položte na fólii

Na všech stranách pokrývají maso majonézou, pepřem. Namočte se.

Maso namažte majonézou

Hovězí maso zabalíme do fólie a necháme marinovat při pokojové teplotě 2-3 hodiny. Marinovat v chladničce nemůže, protože pak musíte nějak přinést maso na pokojovou teplotu pro pečení.

Závit maso do fólie

Než začnete pečení hovězího, položte troubu na ohřívání až na 200 ° C s cirkulací vzduchu.

Rozložíme fólii a posypeme masem ze všech stran s velkoobjemovou solí. Sůl adheruje na majonézu. Bez uzávěru fólie přidejte hovězí maso do majonézy v peci a pečte ji tam při teplotě 200 ° C, kdy je cirkulace vzduchu zapnutá na průměrné úrovni 15 minut.

Pečeme maso v troubě

Poté pokryjeme maso fólií a pokračujeme v pečení při stejném teplotním režimu po dobu 45 minut.

Hotové hovězí maso v majonéze v troubě

No, a to je to, co máme za výsledek. Myasco je nejjemnější. Pokud se vám nelíbí majonézové vločky, do kterých se po vypálení hovězího pečiva do fólie otočí, pak je možné je před podáním otřít.

Hovězí maso v majonéze v troubě

Měl jsem střih s tukem, tenhle může jen jíst horko. Bylo by bez tuku – mohlo by být chlazeno v chladničce, stále ve fólii.

Hovězí recept v majonéze v troubě

Pro horké podávání je tloušťka řezu asi centimetr a půl. Pro studené maso mu dovolí, aby se roztrhalo s nejkvalitnějšími vrstvami, a to i přes to, že teď to vypadá tak snadno, že se zhroutí. Po ochlazení v chladničce se konstrukce stabilizuje.

Fotografie z hovězího masa v majonéze v troubě