אנו חושפים את כל הסודות וניואנסים של הכנת סדינים לזניה, כמו גם אחסון שלהם בבית …

המרכיבים

ביצה של עוף – 4 יח ‘.

קמח, חיטה – 400 גרם

מלח – 1 קמצוץ

שמן זית – אופציונלי

  • 252 קלוריות
  • 2 שעות

תהליך בישול

היום, אני מציע ללמוד כיצד להכין מרכיב מרכזי של לזניה איטלקית קלאסית. מכינים את הסדינים ללזניה בהתאם למתכון האיטלקי המסורתי. נחשוף את כל הסודות, השיטות והדקויות של הבישול ואחסון הסדינים ללזניה בבית. בואו נתחיל?

תמונה של גיליונות לזניה בבית

הכינו את החומרים ברשימה.

מצרכים לסדיני לזניה בבית

מנפים 350 גרם קמח חיטה על משטח העבודה. 50 גרם הנותרים של קמח יש להשתמש לפי הצורך, תוך כדי עבודה עם הבדיקה.

באופן מסורתי, קמח חיטה של ​​הציון הגבוה ביותר מחיטה דורום משמש לבישול, אבל אם לא היה קמח כזה בהישג יד – אתה יכול להשתמש קמח רגיל.

יוצקים קמח על השולחן

לעשות חריץ קטן במרכז הקמח, להוסיף ביצים 1-2 קמצוץ של מלח.

כדי להכין סוג זה של בצק, הפרופורציות הבאות נחשבות קלאסיות: 1 ביצה במשקל 70 גרם לכל 100 גרם קמח. על ידי התמקדות בממדים אלה, ניתן לבשל רק כמה בצק לפי הצורך עבור מתכון לזניה מסוים או את גודל הטופס שבו אתה מתכנן לבשל לזניה.

כדי לא לבצע מדידות מדויקות של משקלו של כל ביצה משומשת, עדיף להוסיף מעט פחות קמח בבצק (במקרה זה 350 גרם ל -4 ביצים).

כונן את הביצים

מערבבים את הביצים במזלג עד לקבלת מסה הומוגנית.

מערבבים את הביצים במזלג

המעבר ממרכז החריץ לקצוות, מערבבים בהדרגה את תערובת הקמח והביצה.

כאשר תערובת הביצים מעובה מעט, אתה יכול להמשיך ללוש את הבצק.

התחל בצק לישה

בהדרגה מבצקים את הבצק, יוצרים אותו בקערה, ואז מערבבים אותו בתנועות מתיחה, 10-15 דקות, עד שהוא הופך חלק, גמיש ומבריק.

  לזניה עם פטריות וגבינה

אם הבצק הופך קצת יבש – מוסיפים כמה טיפות שמן זית.

בצק מוכן

לאחר מכן, את הבצק לתוך קערה, מכסים עם סרט מזון ומניחים במקרר למשך מינימום של 30 דקות. אם יש צורך, את הבצק ניתן להכין מראש והשאיר במקרר ליום. ככל שהבצק ארוך יותר, כך הוא נעשה רך וגמיש יותר.

לנוחות של עבודה נוספת, מפזרים את משטח העבודה עם קמח לחלק את הבצק לשני חלקים. מכניסים את החלק של הבצק ומתגלגלים לעובי של כחמישה סנטימטרים, מגלגלים את הגליל קדימה ואחורה לאורך כל שטח הבצק. במידת הצורך, שופכים קמח על משטח העבודה.

כאשר הבצק מגיע לעובי של 0.5 ס”מ, ממשיכים לגלגל את הבצק מהמרכז לקצוות, אם יש צורך, להפוך את שכבת הבצק, כך שהבצק מתמתח באופן שווה. אם תרצה, גלגול נוסף של הבצק יכול להתבצע באמצעות מכונה לגלגול הבצק.

ממשיכים לגלגל את הבצק עד שעוביו מגיע למילימטר אחד. בשלב זה, הבצק יהפוך שקוף וקל. אם אתה מכה על גיליון הבדיקה בצד – מן מכה את קצה הבצק יעלה.

חותכים את הבצק לחתיכות בגודל הרצוי.

לנוחיותכם, ניתן לחתוך מראש תבנית קרטון מתוך קרטון עבה, תוך התמקדות בגודל של תבנית האפייה בה אתם מתכננים לעשות לזניה.

הסדינים הנובעים מהבצק היו מונחים על משטח העבודה של הקמח ומכסים סרט אוכל, כך שהסדינים לא מתייבשים. על הסרט מזון, אתה יכול לפרוש את החלק הבא של הסדינים לזניה, מבלי לשכוח להוסיף שכבה חדשה של סרט מזון. אז הסדינים לא להישאר ביחד, לא להתייבש ולא ייקח הרבה מקום במטבח.

פחים לזניה מוכנים.

לפני השימוש, גיליונות לזניה צריך להיות מבושל במים רותחים רותחים למשך 30 שניות. מתוך הסכום המצוין של הבדיקה, אני בדרך כלל לקבל 15-18 גיליונות עבור לזניה, מדידה של * 9 ס”מ 17. באמצעות סדינים אלה, אתה יכול להכין גדול, 5-6 שכבת לזניה בצורת בגודל של 20 * 30 ס”מ.

  בשר לזניה

דף הבית של הלזניה אינו מיועד לאחסון לטווח ארוך. לבוש בצק יכול להיות יום לפני הכנת לזניה, להתגלגל, לחתוך לרתיחה את הבצק – ממש לפני מבושל.