Recepty na chutné a la carte těstoviny s vepřovým masem rozmazané v multivariaci.

Složky

Vepřové maso – 250 g

Cibule – 1 ks.

Mrkev – 0,5 ks.

Slunečnicový olej – 30 ml

Makarony z tvrdých odrůd pšenice – 250 g

Voda 750 ml

Máslo – 30 g

Černý mletý pepř – na chuť

Sůl – chuť

  • 145 kCal
  • 25 min.

Proces vaření

Velmi cool, když je oblíbený rodinný pokrm, který je připravován skoro za pár minut. U nás se jedná o makarony s masem, přesněji s masemí. Ale taková těstovina jako, jistě, je mnoho: hostesky – pro rychlost a jednoduchost vaření, a spotřebitelé – pro vynikající chuť a sytost. Tentokrát uvaříme makarony s mletým masem v multivariačním tvaru, skvělé jídlo se ukáže, řeknu ti to. S čerstvými šťavnatými rajčaty, jako jsou těstoviny – jen olízněte prsty!

Takže připravte těstoviny s mletým masem ve víně, uveďte mleté ​​maso, cibuli, mrkev, slunečnicový olej, těstoviny z odrůd tvrdé pšenice, vodu, máslo, černý pepř a sůl.

Cibule (malé kostičky) a mrkev (malé struhadlo) smažte v oleji na program “Frying” tak, aby se zelenina vařila na míru smažené. Přidejte plnku, používám prase, začněte z vašich preferencí.

Položte nádivku na smaženou cibuli a mrkev

Ve stejném programu (“Zharka”) smažte maso na zeleninu se zeleninou na pár minut, často vše promíchejte a pak přidejte máslo, sůl a mletou papriku. Pokračujte v smažení po další minutu.

Přidejte máslo a koření

Nyní přidejte surové těstoviny do hrnce. Makarony mohou mít jakýkoli tvar, ale skutečnost, že by měly být kvalitní a pevné odrůdy pšenice, není dokonce diskutováno, jinak riskujete, že nebudete mít těstoviny s mletým masem, ale s těstovinami!

Přidejte makarony

Smažte těstoviny mletým masem bez vody na minutu. Každá špagety by měla být pokryta velmi tenkou vrstvou oleje, takže budou mít, jak to bylo hrudky, aby nebyly slepené do hrudky.

  Špagety s kuřecím masem v omáčce z kyselé smetany

Mícháme maso s těstovinami

Nyní vlejte vroucí vodu do hrnce. Voda je potřebná tolik, že pokrývá pouze těstoviny. Zasyťte to vše, jako obvykle, a zavřete víko.

Nalijte do vody

Uvařte těstoviny s masem na program, „Pasta“ v čase tak dlouho, jak směřovat na obalu z těstovin +5 více minut Multivarki. vařené těstoviny jsem po dobu 10 minut na obou obalu + 5 další min = 15 minut. Nakonec máme takovou krásu.

Recept na těstoviny s mletým masem v multivarkách

Vše, připravené v multivariační těstovině s mletým masem, můžete podávat! 🙂

Fotografie makarón s mletým masem v multivark

Bon appetit!