Šťavnatý a sladký tvarohový koláč v mikrovlnné troubě po dobu 5 minut – záchranná hůl pro ty, kteří věčně nemají čas, ale chtějí chutné.

Složky

Tvaroh – 75 g

Vejce – 1 ks.

Cukrový písek – 1 polévková lžička.

Rozinky – 2 lžíce.

Med – 1 polévková lžička.

Mouka – 1 lžička.

Prášek do pečiva – 1 špetka

Koření na perník – 2 špetky

  • 232 kcal
  • 5 min.

Proces vaření

Moc se mi líbí cupcakes z tvarohu, ale někdy chci něco sladší rychle a ne za půl hodiny! V takových případech je mikrovlnná trouba ideálním pomocníkem. Tento cupcake z tvarohu v mikrovlnné troubě je nejlepší recept, který jsem si vybral od několika osvědčených a testovaných. Není gumový, ale pórovitý a šťavnatý. Minus (dobře, pro někoho – mínus) – koks je mimořádně sladký. Plus – je to pozoruhodně med. Kdo se stará o to, aby se suché hrozny tak krátkou dobu ukáže – nebojte se, něco s mikrovlnnou troubou a bude měkké i po dobu 2,5 minut. Mimochodem, rozinky mohou být nahrazeny nakrájenými ořechy nebo jiným sušeným sušeným ovocem. U čerstvých bobulí a šťavnatého ovoce – to není nutné, riskujete, že získáte nepečené nebo gumové výrobky.

Takže připravte tvarohový koláč v mikrovlnné troubě po dobu 5 minut …

Složení pro tvarohové koláče v mikrovlnné troubě po dobu 5 minut

Smíchejte všechny složky dortu, s výjimkou vajíčka, přímo v pohárku, ve kterém ho pečeme.

Složky kombinujte s košíčkem

Vidličky vložíme vejce. Potřebujete tyto dvě operace provést za 2 minuty? Myslím, mistře.

Přidejte vejce

A teď vložte koláč do mikrovlnné trouby a otočte ji tam na maximální výkon (mám 800W) 2,5 minut. Připravenost vzorku – pro téměř suchý párátko. Co znamená “téměř suché”? To znamená, že lepivé těsto by nemělo vyčnívat na párátko. Dort samotný by měl zůstat mírně vlhký. Dalším kritériem připravenosti je to, že okraje odkapávají ze stěn.

  Cupcake de zanahoria sin huevos en un horno de microondas

Připravit košíček

Váš tvarohový dort v mikrovlnné troubě je připraven a musíte souhlasit, že to může být skutečně provedeno za pouhých 5 minut. No, možná bude zapotřebí další minutka nebo dvě, aby se ochladila – ale je to vlastnost jakéhokoli pokrmu v mikrovlnné troubě, která se nedá míchat.

Dejte rozinky

Poradenství pro sladký zub – takový košíček, i když je ještě horký, je ideální se zmrzlinou!

Recepty na tvarohové koláče v mikrovlnné troubě po dobu 5 minut

Bon appetit!

Foto tvarohové koláče v mikrovlnné troubě za 5 minut