Shish kebab z vepřového masa s cibulí v tzv. Arménské marinádě, která je připravována na základě rostlinného oleje.

Složky

Vepřové maso (je šunka) – 1,5 kg

Rostlinný olej – 100 ml

Cibule – asi 0,5 kg

Chmel slunečník – 1 lžička.

Černý pepřový hrášek – až 1 polévková lžička.

Sladká paprika s hráškem – až 1 polévková lžička.

Koriandr v fazolích – na chuť

Sůl – chuť

  • 240 kCal
  • 25 min.

Proces vaření

V mém notebooku, a konkrétněji, v komentáři k počítači, tento recept je uložen pod názvem „grilování vepřové s cibulí na starý arménský“. S masem je vše čisté – to je každé maso vepřového masa (krk, šunka, lopatka), celý bod je v marinádě na rostlinném oleji a ve velkých kouscích cibule.

Bylo uvedeno, že je to dost pro marinování téměř 40 minut, ale maso v něm v chladničce může být skladováno po dobu nejméně tří dnů. Čtverce cibule namočené v marinádě, a pak pečené přes uhlí spolu s masem – je to něco … Velmi chutné! Žárovky by měly být malé.

Pro šišský vepřový kebab s cibulí v arménské marinádě připravte všechny ingredience na seznamu, tj. Vepřové maso a vše pro arménskou marinádu.

Složení pro vepřové maso kešu s marinádou v arménské marinádě

Připravte marinádu. Pro připojení tento olej se zemí (tlaku) černého pepře, nového koření, koriandr, Khmeli suneli směsi a jemně nakrájenou cibuli dome zvuku. Mícháme. Sůl, to přijde v pořádku před smažením.

Vytvořte marinádu

Když se loupat cibuli, nechte „ocasy“ je povinné, a můžete v klidu a „nosy“, tak říkajíc))) To je provedeno tak, že při řezání cibule čtvrtiny neměl rozpadat. Budou pak sedět na špíz, grilovat přes uhlí spolu s masem a současně udržovat svůj tvar!

Cibuli nakrájejte

Maso vepřového masa nakrájíme na kusy a v marinádě položíme a cibuli.

Položte maso do marinády

Smíchejte tak, aby se marináda dostala na každý kus masa a cibule rozdělená rovnoměrně mezi kusy masa. Ty čtvrti cibule, které budou na vrcholu, by měly být umístěny dolů. Před použitím maso uložte do marinády v chladničce a vydejte ji nejméně 1,5 hodiny před vařením.

Položte cibuli

V době, kdy jsou uhlí v grilování horké a připraveny ke smažení kešu o šišky, připravte kusy masa míchané s kousky cibule. Smažte kebab před smažením. Neodstraňujte maso navzájem pevně, nechte zůstat možnost, aby se špíz mezi kusy masa ohřívalo a rozdávalo se jeho teplo.

Na fotografii je ještě jeden arménský šišský kebab.

Řetězové špejle na špejchách

Pečené kebabové kebaby z vepřového masa s cibulí přes uhlí, dokud není připraveno maso. Zkontrolujte připravenost kousnutí kusů nožem před špíz. Barva hotového vepřového masa je všem známá, nemělo by docházet k zarudnutí a žádné krvi.

Smažte kebab

Shish kebab z vepřového masa s cibulí v arménské marinádě je připraven. Mmm …

Fotografie z vepřového šeberu ve vepřové masce s artyčkou marinádou

Obvykle šašlik (a nejen) krmit I upéct velmi malé tenké pitas nebo nějaký nekvašené chleby s bylinkami, jednoduché, s semen z různých druhů mouky.

Místo má recepty na všechny druhy rajčat a jiných druhů omáčky, které jsou vynikající přijít na grilu, stejně jako recepty na nakládaných cibulek v suchém a ve spěchu, a salátů z čerstvých a restovanou zeleninou na grilu …

Recept na vepřové maso s vepřovou omáčkou v arménské marinádě

Bon appetit!