Jednoduchý recept na kuřecí špíz kebab v marinádě octa s cibulí. Shish kebab je vyroben z kuřecích kousků na grilu.

Složky

Kuře ledové – 1 kuře

Koření na kuře – na chuť

Sůl – chuť

Kyselina octová (koncentrát) – 1 lžička.

Cibule – 2-3 hlavy

  • 220 kCal
  • 1 hod. 30 min.

Proces vaření

Letní sezóna je otevřená se zájmem! Host nebo host našeho piknikového programu – kuřecí shashlik s octem a cibulí. Oblíbená dodnes je oblíbená marináda SSSR-cue. Ocot a cibule jsou vždy na kuchyňském poli. Zbývá jen koupit celé tělo kuřete – což jsme udělali.

Domácí šišský kebab je mnohem chutnější než šišákový kebab. Přestože většina šišských kebabů připravuje kebab z oceánu. Marináda s cibulí a octem je vhodná pro horké období, kdy není možné marinované maso ochladit.

Pro grilování kuřat marinovaný v octem a cibulí bude vyžadovat jedno kuře kostru o hmotnosti přibližně 1,5 kg, několik hlav cibule, koření na kuře, ocet nebo soli kyseliny octové.

Složení pro šišské kebab z kuřete v marinádě s octem a cibulí

Pro marinování použijeme chlazené tělo ptáků. Musí být nakrájen na malé kousky. Kuřecí stehna, stehna a bílé maso bez kůže jsou posílány do misky pro marinování.

Chopte kuře

Kuře je posypáno kořením a solí.

Posypte sůl a koření

Oloupaná cibule jsou rozřezána na čtvrtiny kroužků. Použijeme ho k moření. Jedno kuře jde na rošt. Cibule se přidávají do mísy s kebabem.

Položte cibuli

Všechno se mísí dobře. Při tom je třeba přidat acetinovou marinádu, která se skládá z lžičky kyseliny a půl sklenice pitné vody. Můžete si vzít méně než půl pohárku jablečného octa a marinovat kuřecí maso v něm. Doba sběru je 1 hodina.

Nalijte ocot

Marinované kuře je umístěno na roštu a posíláno do pece s horkými uhlíky. Šípkový kebab z kuřecího masa s cibulí a octem se smaží asi 15-25 minut, v závislosti na teplotě. Při smažení se mřížka několikrát otočí. Požár musí být minimalizován. Potřebujeme jen dobré uhlí.

Smažte kebab

Připravenost kuřecích špíz je kontrolována piercingem pomocí nože. Transparentní a nikoli šťáva z holeně nebo stehna poukazuje jen na ochotu šišského kebabu. Bílé maso je připraveno o něco rychleji než s kostí.

Shish kebab z kuřecího masa v marinádě s octem a cibulí

Křupavé a zdravé kuřecí šišky připravené kebabem! Dejte pozor, abyste hořet ruce, otevřít kebab gril a odstranit z něj kousky kuřete.

Foto shish kebab z kuřete v marinádě s octem a cibulí

Podáváme kuřecí špízy v octě pro hosty na pikniku, doplněné letní zeleninou. Chutná polévka voňavých pečených kuřat na uhlí je požádána v ústech.

Shish kebab recept v marinádě s octem a cibulí