Skvělý recept na vyprázdnění sockeye salátu se sýrovým pudinkem v troubě. Ideální večeře nebo večeře, můžete podávat s rýží nebo bramborami.

Složky

Nerka – 5 steaků

Proteiny vajec – 2 ks.

Sýr – 50 g

Koření “pro ryby” – 2 špičky

Olej – pro pečení

Sůl – chuť

  • 165 kCal
  • 25 min.

Proces vaření

Chci sdílet jednu z možností pečení lososa v troubě. Kusy filé sockeye v procesu pečení jsou pokryty “srstí” sýra a bílkovin, v důsledku toho se ukáže šťavnaté a chutné. Doporučuje se okamžitě servírovat hotovou misku, ačkoli takto připravená sockeye může být odložena na chvíli. Předehřátá pro podávání, téměř neztrácí šťavnatost a chuť.

Kromě pijavice, pečené pod sýrovou a bílou srstí mohou být všechny červené ryby. K dispozici je pohled na růžový losos, keta, pstruh, losos. Toto jsem napsal v pořadí na zvýšení cen a losos sockeye za cenu někde uprostřed tohoto seznamu.

V přísadách uvádějí jako koření hotovou “pro ryby”, protože jsou vhodné různé varianty, stejně jako čerstvé nebo suché zelené petrželky, pikantní nebo voňavé papriky, citrónovou šťávu a chuť atd. Na mém pytel kořeních jsou psány bílý pepř, šafrán, chmel suneli a zázvor.

Pro přípravu šunky sockeye se sýrem v troubě připravte přísady v seznamu.

Složení pro losos sockeye v troubě

Pokud jste si koupili ještě hotové filé, pak připravte ryby sami. Chcete-li to provést, odřízněte pokožku lososa na sockeye a odstraňte hřeben kostimi. Posypte filé ze svíčkové s kořením na několik minut. Sůl, musíte být opatrní, protože sýr stále dodává slanost.

Rybí ryby s kořením

Umístěte plátky sokového očí do vyhřívané trouby na plech, namáčete máslem nebo rostlinným olejem. Pečte 7-10 minut při 180-200 stupních.

Položte ryby na plech

Zatímco ryba je v troubě, připravte si náplň, tedy “srst”. Rozštěpte vejce do světla.

Porazte bílkoviny

Přidejte strouhaný sýr tvrdých nebo polosuchých odrůd a promíchejte.

Dejte sýr

Vezměte pečicí lístek z trouby lososem z pijavice, rychle je zakryjte hmotou bílkovinného sýra a vráťte jej zpět dalších 7-10 minut.

Sýr položte na ryby

Šťavnaté a velmi chutné sockeye, připravené v troubě, připravené.

Foto lososa sockeye v troubě

Podávejte sockeye s ozdobami z brambor, rýže nebo zeleniny.

Recept na losos sockeye v troubě

Bon appetit!