Toto tradiční pokrm stále neztrácí význam. Připravte si to – a váš domov a hosté vám budou velmi vděční!

Složky

Maso – 300 g

Brambory – 500 g

Houby – 250 g

Cibule – 1-2 ks.

Mrkev – 1 ks.

Česnek – 2 hřebíčky

Smetana – 100 g

Rostlinný olej – 3 polévkové lžíce.

Sůl, pepř – na chuť

Zelení – chuť

  • 145 kCal
  • 1 hodina

Proces vaření

Brambory s masem a houbami jsou velmi chutné kombinace. Jiskřivé, aromatické, plné tělo dokonale doplňuje svou sílu a dává neuvěřitelnou radost. Příprava v hrncích dává tomuto pokrmu zvláštní chuť – všechny produkty jsou navlhčeny navzájem džusy a vůněmi. Koření a kořením, které můžete použít, prostě si vezmu sůl a pepř, abych nerušil chuť a vůni tohoto nádherného jídla.

Příprava ingrediencí v seznamu. Pro vaření brambor s masem a houbami v hrncích jsem vzal vepřovou panenku, čerstvé brambory a lesní houby. Můžete si vzít i hovězí maso, stejně jako všechny ostatní houby podle vašeho přání.

Složení brambor v hrncích s masem a houbami

Můžeme umyt maso, nakrájíme ho a nakrájíme na velké kusy. Smažte je v suché pánvi ze všech stran, pak maso zůstane šťavnaté.

Smažte maso

Maso odložte a zakryjte ho víkem. Mezitím zachraňme cibulkou a mrkví rostlinným olejem. Nedoporučuji rozdrtit zeleninu moc, takže po vaření v hrnci neztrácejí tvar.

Smažte cibuli s mrkví

Mezitím budeme hubat. Pokud máte žampiony – očistěte je a nakrájejte na talíře. Mám flywormy, které rostou v zemi, okamžitě jsem je vyčistil z trávy a půdy. Houby rozřezáme na kusy a smažíme v rostlinném oleji.

Odřízněte houby

Brambory jsou vyčištěny a rozřezány do poměrně velkých kostek nebo kostek. Vezmeme hrnce a začneme je plnit. Nejprve položte brambory, nahoře – houby. Chytněte a pepřte.

Položte houby na brambory

Nyní otočte maso. Přidejte také dotek soli a pepře.

Maso položte na houby

Na vrcholu masa položili cibuli s mrkví.

Cibuli a mrkvu položte na maso

Přidejte česnek a kysanou smetanu procházející lisem.

Přidejte kyselou smetanu, česnek a koření

Do každého hrnce přidejte asi 100 ml vody nebo bujónu, zakryjte víčky a vložte do trouby po dobu 35 až 40 minut při teplotě 180-200 ° C.

Brambory v hrncích s masem a houbami jsou připravené! Vůně jsou nádherné, zavolejte své příbuzné ke stolu. Můžete sloužit v hrncích, ale část je poměrně velká, takže můžete sloužit v talířích. Zdobte pokrm s vaší oblíbené bylinky a dopřejte si sami sebe!

Recepty z brambor v hrncích s masem a houbami

Bon appetit!

Fotografie brambor v hrncích s masem a houbami