Pokud jste milovníkem domácích koláčů, pak vařené klobásy uvaříte v vrstveném těstíčku kvasnic a léčíte své příbuzné s chutnými a vydatnými pokrmy.

Složky

Puffové těstové těsto – 300 g

Klobásy – 4 ks.

Kuřecí vejce – 1 ks.

Sezam – 1 lžička.

  • 317 kCal
  • 1 hodina

Proces vaření

Pokud jste milovníkem domácích koláčů, pak vařené klobásy uvaříte v vrstveném těstíčku kvasnic a léčíte své příbuzné s chutnými a vydatnými pokrmy. Klobásy v těstě lze koupit v supermarketu v odděleních připraveného vaření, ale chuť, že nejsou vůbec jako domácí. Dávám přednost vaření pečiva pouze doma a dávno jsem se vzdala pekařských pekařských výrobků.

Pro vaření potřebujete koupit hotové těsto z kvasnicového krému a kvalitní klobásy. Klobásky mohou být používány vařené nebo uzené, podle vašeho uvážení. Pečení je ideální pro občerstvení na silnici, na piknik, ve škole. Z tohoto počtu produktů se vyrábějí čtyři klobásy v testu na kvasnicí.

Pro vaření vezměte tyto produkty.

Složení pro klobásy v těstovinovém těstě

Puffové těsto se prodává v zmrazené formě. Vyndám jednu obdélníkovou vrstvu a nechám ji při pokojové teplotě po dobu 30-50 minut. Těsto by mělo být trochu měkčí. Posílám to na prach a lehce je rozvinul.

Vytáhněte těsto

Svařené těsto na dlouhé straně je rozřezáno na čtyři pásy o šířce 4 až 5 cm.

Těsto odřízněte na proužky

Pro každý pásek jsem si dal klobásu a zabalil ji do spirály. Hrany těsta lehce zamknou.

Smažte salám do těsta

Klobásky přemísťujeme do pekáče. Vezměte kuřecí vejce nebo můžete použít jeden žloutek. Namažte štětcem. Posypeme se sezamovými semínky nebo semeny lnu. Nemůžeš vůbec posypat. Formulář pošleme do vyhřívané trouby o 180 stupňů. Pečte 30-50 minut, dokud nehne.

Těsto posypeme sezamovými semínky

Klobásy v sušeném těstě jsou hotové. Chladni na pokojovou teplotu a zavolejte všem k ochutnání.

Připravené klobásy v těstovinovém těstě

Bon appetit!

Klobása recept v sušeném těstíčku

Fotografie klobásy v sušených kvasnicích