Navrhuji vybudovat chutný, uspokojující a krásný svačinový dort z lilku pro slavnostní večeři. Super občerstvení!

Složky

Lilek – 3 ks. (velké)

Vejce – 2 ks. (velké)

Mouka – 2 lžíce

Sůl – chuť

Pepř – na chuť

Chmel-Suneli – 0,5 lžičky.

Rostlinný olej – pro smažení

Pro registraci:

Sýr – 100 g

Rajčata – 2 ks.

Matice ořech – 100 g (volitelně)

Různé zeleniny – 3 polévkové lžíce.

Majonéza – 3 položky z l.

Česnek – 2 hřebíčky

  • 195 kcal
  • 1 hod. 20 min.

Proces vaření

Tento cukrářský koláč bude příjemným překvapením na vašem novoročním stolu, diverzifikovat obvyklé rohlíky na lilku. Receptura osloví milovníky majonézových salátů. Navzdory skutečnosti, že jsem velmi znepokojen majonézou, ale občas dělám výjimky, když vaříme pod kožich a svačinu. Věřte mi, vaši hosté ocení!

Složení: lilek, vejce, zelenina, rajčata, drcený sýr, rostlinný olej na smažení, majonéza, česnek, mouka, ořechy.

Lýt vajíčka, kůry a roštu. Tuto techniku ​​můžete použít k urychlení procesu. Naše lilek nehřeje, takže nevyžadují předem namáčení a solení.

Ve výsledné hmotě přidáme sůl, pepř, chmel-suneli, vejce a mouku. Vše promíchejte do homogenního těsta. Nedoporučuji vám, abyste přidali hodně mouky, aby nedošlo k porážce těsta. Je-li přiděleno množství tekutiny, může být přebytek vypuštěn. Neudělal jsem to.

Z přijatého testu na vyhřáté pánvi v rostlinném oleji na smažení 4-5 palacin. Číslo závisí na jejich velikosti. Je lepší vyrobit palačinky malého průměru 15-17 cm, aby bylo možné je jednodušší. Rozložil jsem se na pánvi na 3 lžíce. lžíce hmoty a vyrovnejte ji na povrchu, mírně se rozšiřující po stranách. Cesto je velmi volné a vyžaduje přesnost. Palačinku otočte až poté, co spodní část je dobře uvařená a zhutněna, snadno se bude pohybovat od nádoby. Pro tento účel použijte široký kotouč.

Do misky vložte všechny palacinky z lilku. Pokud se jedna nebo dvě palačinky vrátí s přestávkou, pak nebude nic strašného, ​​uvnitř nebude patrné. Na mně se jen zlomyslně otočil a to proto, že jsem byl spálený a náhle trhl. Palačinky nechte vychladnout.

A v tuto chvíli nakrájejte ořechy.

Zelení by měly být nakrájené, nakrájené na česnek a smíchány s majonézou.

Rajčata nakrájíme na tenké polokruhy nebo kroužky. Velmi je příjemné používat malé třešně, ale tentokrát to nebylo.

Sbíráme dort. Lívance palacinka by měla být mastná s majonézou, smíchané s česnekem. Mnoho majonézy není nutné dát, dostatek 1-1,5 lžičky. Posypeme nakrájenými bylinkami, ořechy, nakrájeným sýrem. Nahoru s tenkými plátky rajčat.

Zakryjte druhou palačinku a opakujte ji znovu. Takže sbírejte celý dort.

Strany mohou být posypány maticemi nebo jednoduše sýrem. Vše podle vašeho přání. Poprskl jsem vrchol zelenou. Dejte dortu vařit a napusťte půl hodiny, a pak můžete snížit.

Připravíme občerstvení z lilek

Pomozte sami! S příchodem!

Recept na lilku snack dort