Recepty na chutné, šťavnaté kuřecí prsa po dobu půl hodiny. Samozřejmě je lepší smažit maso na dvoře na roštu, ale grilovací pánka bude …

Složky

Kuřecí filet – 300 g

Sůl – 0,5 lžičky.

Koření – 1/4 lžičky.

Rostlinný olej – 1 polévková lžíce.

  • 145 kCal
  • 40 min.

Proces vaření

Každý ví, že kuřecí prsa bez tuku je často suchá. Kuřecí prsa na grilu se stala objevem pro mě, protože se ukazuje, neuvěřitelně šťavnaté. Ideální volba – jít ven se smažit maso ve dvoře na roštu. No, pokud to není možné, pak vám pomůže gril. Takový prsa může být podáván s přílohou nebo zeleninou, a také používán jako složka pro salát, koláč a jiné pečivo.

Pro přípravu šťavnaté kuřecí prsíčky na grilované pánvi si vezměte celé prsíčko nebo hotový filé bez chrupavky a kostí. Budete také potřebovat lžíci rostlinného oleje, lepší než olivový olej. Používejte také koření pro kuřecí maso nebo jen mletý pepř. Marinovat zaoblení lepší koření, jako je typ marinády jogurtu nebo sojové omáčky během vaření se vysuší do pánve, do drážek, a tam zápalné, dodávající kuřecí nepříjemná chuť spalování.

Umyjte, osušte a nakrájejte filé na tenké vrstvy.

Nakrájejte kuřecí filé

Není nutné porazit filé, bude připraveno tak rychle. Oškrábejte ho solí, kořením a nechte 10-15 minut, pokrytý filmem, aby se neztratil.

Smažte kuře s kořením

Vezměte kuchařský štětec a olivový talíř namočte olivovým olejem, ohřejte ho a rozložte kusy filé. Při středním ohřátí grilovat 5 minut.

Dejte kuře do pánve

Opatrně otočte filet na druhé straně a smažte další 3-4 minuty. Zkontrolujte zaoblení na ochotě – Pierce s nožem nebo vidličkou, by měl stát jasnou tuk, pokud je to s narůžovělou nádech, takže maso ještě není připraven. Smažte ji další minutu nebo dvě.

Smažte kuřecí filé

Grilovaná kuřecí prsa vařená na grilovaných kuřecích prsou je vynikající jak v horkém (teplém), tak v chladu. Dejte je na misku, obloha se zeleninou, přidejte zeleninu, nalijte omáčku. Bude to působivé a chutné.

Fotografie kuřecích prsou v grilování

Bon appetit!

Recepty z kuřecích prsíček v grilování