Jednoduché a chutné pokrmy z čerstvého zelí a jakékoliv klobásy.

Složky

Zelí – asi 600 g

Klobása – 200 g

Bow – 1 hlava

Česnek – 1-2 kousky chuti

Rajčatová šťáva – asi 1 šálek

Rostlinný olej – pro smažení

Sůl – chuť

  • 78 kCal
  • 1 hodina

Proces vaření

Dušené zelí s klobásou v multivarku je jednoduchá jídla pro rodinnou večeři nebo večeři. Klobása je vhodná pro různé druhy: vařené, klobásy, klobásy nebo, stejně jako v této verzi, polokoule.

Kromě česneku používejte i další koření podle vašeho vkusu: papriky nebo zeleniny.

Celý proces je možné nabíjet multivarochnomu režim „kalení“, a to je možné kombinovat „horké“ a „kalení“. Doba přípravy závisí na zelné (tendru mladý nebo ona musí lehnout, hrubý), jakož i požadovaný stupeň měkkosti zelí, někoho, kdo má rád odejít hrustinku, zatímco jiní dávají přednost nejvíce měkké.

Chcete-li připravit zelí s klobásou v multivariaci, připravte přísady v seznamu.

Složení pro dušené zelí s klobásou v multivariačním provedení

Nakrájeme cibuli a rozdrtíme stroužky česneku. Do misky multivarku nalijte rostlinný olej a zapněte režim “Chladnutí 1 hodina”. Smažte a jemně smažte na deset minut cibule a česnek, lehce osušte.

Smažte cibuli

Pak přidejte klobásu, nakrájíme na kostky nebo kostky.

Vložte klobásu

Skartace zelí. Pro ochlazení je šňůra poměrně velká, ne jako například na marinování nebo na saláty. Pošlete zelí do mísy multivark.

Položte zelí

Nalijte rajčatový džus.

Nalijte rajčatovou šťávu

Uzavřete vícestupňový kryt a vařte, dokud nebude připraven. Ve své verzi byla celková doba režimu “Quenching” jedna hodina a zelí bylo velmi měkké. Pokud chcete zelí trochu křupavé, zkraťte čas o 15-20 minut. Při procesu vaření několikrát promíchejte přísady.

Zelí smažte

Je připraveno dušené zelí s klobásou v multivarku. Před podáním můžete nechat pokrm v multivarktu v režimu “udržovat v teple”.

Recept na dušené zelí s klobásou v multivariačním

Bon appetit!