Tento recept na líný lasagna je vhodný pro všechny začínající hostesky. Jídla jsou připravována z pita chleba a mletého masa.

Složky

Tenký lavash – 1,5 ks.

Vepřové maso – 380 g

Šampiňony – 6 ks.

Cibule – 0,5 ks.

Tvrdý sýr – 100 g

Smetana – 4 polévkové lžíce.

Rajčata – 2 ks.

Rostlinný olej – 50 ml.

Suché italské bylinky – ochutnat

Sůl – chuť

Černý mletý pepř – na chuť

  • 230 kCal
  • 40 min.

Proces vaření

Lasagne – to jídlo je složitý a vícestupňové, a chci vám nabídnout recept na líné lasagne, který bude potřebovat na přípravu zlomek času. The Lazy lasagne listů těsta jsou nahrazeny tenkou pita chlebem, je to velmi pohodlné a vždy k dispozici pro všechny. Výsledkem je příjemné těstoviny s velkým množstvím plnky, roztaveným sýrem a lahodnou rudou kůrkou, tj. lazy lasagna. A čím více vrstev existuje, tím účinnější bude lasagne, takže můžete bezpečně zdvojnásobit ingredience!K přípravě lasagne líný, vzít tenký pita chléb, vepřové hovězí maso, houby, cibule, tvrdý sýr, zakysaná smetana, rajčata, rostlinný olej, italská suché byliny nebo suchým bazalka, sůl, mletý černý pepř.

V pánvi zahřejeme olej a vaříme na zesvětlení mletého vepřového masa nakrájené na malé kostky s cibulí. Sůl a pepř v průběhu smažení. Přeneste pražené mleté ​​maso a cibuli na talíř.

Mleté pro lazyna lazyna

Do stejné pánve přidejte olej, zahřejte ho. Oloupané a nakrájené tenké plátky hub, které se vloží do pánve a smaží se na minutu, přidejte nezkrácenou dužinu z rajčat, nalijte sůl a špetku suchých italských bylin. Smažte paradajky s žampiony, až se odpaří dostatečná kapalina. Přeneste smažené houby s rajčaty na jiný talíř.

Šampiňony s rajčaty

Řez tenké lavash na čtverce. V závislosti na velikosti lavash samotných a formy, ve které budete péct lasagne můžete potřebovat jeden nebo dva pita, trvalo mi to přesně polovina lavash. Položte několik kusů pita chleba na dno čtvercového nebo obdélníkového tvaru.

Lavash

Na pita chleba, dejte některé houby plnění, posypeme je sýrem třením na jemné struhadlo.

Vrstva s nádivkou

Obal houby pokryjte druhou vrstvou pita chleba.

Zavřete vrstvu lavash

Nyní položte některé masové výplně.

Masové náplně na lasagne

Masová výplň také posypeme strouhaným sýrem.

Přidejte strouhaný sýr

Umístěte tak vrstvy pita, houbových a masných výplní a nalijte je strouhaným sýrem. Nejvyšší vrstva by měla být vyrobena z pita chleba. Osušte ho mastnou kysanou smetanou, posypeme sušenými italskými bylinami a sýrem.

Poslední vrstva lazyny lazyny

Během této doby předehřejte troubu na 180 stupňů. Pečte lazyna po dobu 20 minut.

Fotografie lazy lasagny s lavash

Všechno, líné lazagne je připraveno. Bon appetit!

Recept na lazy lasagne s lavash