Hotová mrkevová náplň je užitečná příprava pro rychlé vaření, vynikající alternativu čerstvé mrkvové polévky na polévku …

Složky

Mrkev – 700 g

Rajčata – 300 g

Cibule – 2 hlavy

Slunečnicový olej – 4 polévkové lžíce.

Jablečný ocet – 1 polévková lžíce.

Čerstvé greeny – chuť

Vaječná sůl – podle chuti

Chili – ochutnat

Česnek – v případě potřeby

  • 59 kCal
  • 2 hodiny

Proces vaření

Mrkva na zimu – alternativa čerstvých mrkvových polévek na polévku. S naší receptou nemusíte stát u kamen. První jídlo se vaří za 15 minut.

Připravte mrkev na polévku na zimu v bance může dokonce začátečník ve vaření. Instrukce je jednoduchá a nevyžaduje nadpřirozené schopnosti uchování. Nejsou to okurky, které se srolou a nalijte saláty. Mrkev v kombinaci s cibulí a rajčaty získá zvláštní chuť a vůni. Horká chilli paprička přidá dotek pikantnosti. Přidáme je ke sklizni z mrkve.

Takže to bude nutné: mrkev, rajčata, cibule, trochu horké pepře, čerstvý kopr, sůl. Slunečnicový olej – pro kalení doplňování paliva, jablečný jablečný ocet – pro zimní skladování.

Složení pro mrkev pro polévku na zimu v plechovkách

Cibule rozřezala slámy.

Cibuli nakrájejte

Rajčata a papriky jsou nakrájeny na malé plátky.

Řezané rajčata a papriky

Mrkev může být třepána, nebo můžete projít zeleninovou frézou nebo kombajnovým kombajnem. V pánvi na smažení se silným dnem na slunečnicovém oleji je světlá cibule smažena až do světle zlaté. Pak se připojí mrkev.

Smažte mrkev

Rajčata a pepř.

Přidejte rajčata

Poté mrkev na polévku by se měla vařit pod víkem asi hodinu. Při tomto postupu se přidá sůl, strouhaný česnek a nakrájený kopr. Vzorek je odebrán. 5 minut před připraveností naplnit ocot.

Položte zeleninu

Hotová náplň je distribuována na sterilních sklenicích pod zimními závitovými kryty. Vyberte malou nádobu, kterou chcete použít ihned po otevření mrkve na polévku.

Recept na mrkev pro polévku na zimu v plechovkách

Mrkva na polévku v bance na zimu byla úspěšná! Sběračka je vhodná a uložena až do jara v chladničce.

Foto mrkve na polévku na zimu v plechovkách