Připravte hrachu kaše není obtížné, pokud vaše kuchyně má multi-barel tlakový hrnec!

Složky

Hrách – 500 g

Voda – 1 l

Sůl – chuť

Máslo – chuť

Slunečnicový olej – 1-2 lžíce.

  • 195 kcal
  • 1 hodina

Proces vaření

Připravte hrázkovou kaši není obtížné, pokud vaše kuchyně má vícedávkový tlakový hrnec. Dříve, když nebylo takové zázračné vybavení a uvařeno na sporáku, byl čas velmi dlouhý. S multivarkovým tlakovým sporákem trvá asi hodinu, než získáte vařené pyré a vychutnáte si lahodné a vydatné jídlo.

Chcete-li vyrobit kaštanovou kaši v multi-tlakovém sporáku, proveďte následující produkty.

Složení pro hrachovou kaši v multi-tlakové hrnce

Hrách lze použít celé nebo nakrájené. Při použití tlakového hrnce hrašek nepotřebuje namočit ve studené vodě. Jsou dokonale připraveny na konzistenci brambor. Nestačí důkladně opláchnout tekoucí vodou, aby voda nebyla zakalená. Nejvhodnější je umístit hrášek do cedníku a opláchnout tekoucí vodou.

Opláchněte hrášek

V misce multivarka nalijte slunečnicový nebo olivový olej. Přidejte umytý hrášek, trochu soli.

Dejte hrach a sůl do multivark

Nalijte vodu. Pro urychlení procesu vaření používejte horkou vodu. Kryt pevně zakryjte. Spusťte program “guláš / bob”. Chcete-li hrachu plně uvařit, zapněte program po dobu 1 hodiny.

Nalijte do vody

Vyhazujte páru. Otevřete kryt. Přidejte kousek másla. Mícháme. Nejprve hrachová kaše bude tekutá, protože se ochladí, dobře se ztuhne. Podáváme hrášek, uvařený v vícenásobné tlakové hrnce hrachové kaše s masovou omáčkou, smaženou cibulí, slaninou.

Dejte máslo

Bon appetit!

Fotografie hrachové kaše v vícepotlakovém sporáku