Nečekaně úspěšná kombinace produktů – hrachu a perleťového ječmene! Horké, vydatné jídlo. Najděte na půst dní, pokud vyloučíte sýr.

Složky

Hrášek – 200 g

Perlovka – 100 g

Voda – 800 ml

Syr Adyghe – 170 g

Rostlinný olej – 1 polévková lžíce.

Sůl, koření, zelenina – na chuť

  • 110 kcal
  • 2 hodiny
  • 5 min.

Proces vaření

Sada produktů pro takovou jednoduchou misku jako hrachová kaše s perlovým ječmenem a sýrem je poměrně jednoduchá: hrach, perlový ječmen, sýr Adyghe, voda. Rostlinný olej bude potřebný k smažení sýra. Potřebujete také sůl.

Koření a zelenina jsou přidány podle vašeho vkusu, ale stojí za zmínku, že tyto ingredience výrazně zdobí pokrm, takže je nezanedbávejte.

Složení pro hrachovou kaši s perem a sýrem

Hrach a perlový závoj a omyjte si ho v hrnci. Vyplňte VAŘENÍ (!!!) voda, abyste se zbavili potíží s nevařeným hráškem. Přidejte sůl. Můžete dát bobkový list. Přiveďte k varu, vyjměte pěnu a redukujte oheň a vařte, až bude hotový.

Kombinujte hrach a perlový ječmen

Připravenost je určena téměř úplně vařeným hráškem a měkkým perličkovým ječmenem. V závislosti na požáru může trvat i jiný čas. Ale vařit hrachovou kaši s perleťovým ječmenem je lepší při minimálním požáru. Kaše se změní viskózně, lépe nechte být tekutější, protože po stání se výrazně zahušťuje.

Vařet vařte až do připravenosti

Sýr Adyghe je ozdoba hrachové kaše s perleťovým ječmenem, ale pražení sýra není nejvíce primitivní proces. mohou nastat potíže: silný výstřiku oleje (v závislosti na vlhkosti sýra), se zhroutil sýr (mírně ohřátý pánvi a šarží sýra byl vyslán), spálen sýr (přehnaný rozptylovat a sýr).

Smažte sýr

Na dobře vyhřívaném pánev s olejem (můžete olej položit trochu koření) položte kusy sýra na kousky, aby se nedotýkaly každého jiný. Když je jedna strana zašpiněná, začněte otáčet kostkami a smažte druhou hlaveň. Později je již možné otočit kostky lopatou, neměly by se už zhroutit. Sýr Adyghe je smažen poměrně rychle, takže nenechávejte proces bez dozoru.

Smažte sýr

Připravte horkou hráškovou kaši s perlovým ječmenem v teplé talíři, přidejte kostky smaženého sýra, přidejte zeleninu. Podávejte se ke stolu.

Recept na hrachovou kaši s perlovým ječmenem a sýrem

Hrachová kaše s perletem a sýrem