Lobio z konzervovaných bobů je nejrychlejší způsob, jak připravit toto oblíbené gruzínské jídlo.

Složky

Konzervované červené fazole – 1 plechovka

Cibule – 0,5 ks.

Tomato – 1 ks.

Vlašské ořechy – 80-100 g

Rostlinný olej – 30 ml

Marinovaný česnek – 3-4 ks.

Sůl – 3 špice

Balsamický ocet – 20 ml

Zelení – chuť

  • 135 kCal
  • 15 min.

Proces vaření

Lobio z konzervovaných bobů je jedinečné jednoduché pokrmy, které můžete vařit 15 minut ve vaší kuchyni. Má skvělou chuť, která obsahuje celou kytici chutí: kyselá, slaná, sladká a hořká. Můžete použít čerstvý i nakládaný česnek, cesnakové šipky v oleji apod. Balsamický ocet lze nahradit kombinací sójové omáčky a jablečného octa ve stejném poměru.

Lobio je horký fazolový salát, může být podáván v chladné formě, brát si s sebou na výlet nebo na piknik. Lobio lze podávat na sváteční stůl, pokud kombinujete dressing s nasekaným koriandrem a mátou.

Takže připravte lobio z červených konzervovaných bobů, připravte jídlo a začněte vařit!

Složení pro lobio z červených konzervovaných bobů

Vlašské ořechy jemně vysekávají válec a umístí je do sáčku. Můžete také brousit ořechy pomocí mixéru nebo kuchyňského robotu.

Smažte ořechy

Nalít matice hmotu do hluboké mísy nakrájíme čerstvé bylinky, jako je petržel koriandr nebo po mytí a přidejte do mísy spolu s drceným česnekem. Nalijte balsamickou omáčku, nalijte sůl a dobře promíchejte.

Přidejte česnek a zeleninu

Fry v rostlinném oleji, jemně nasekané, oloupané a promyje se nakrájenou cibuli rajče. Namísto rajčat lze použít několik lžic rajčatového protlaku, ale pak nezapomeňte přidat několik špetky cukru k neutralizaci kyselého pasty.

Smažte cibuli s rajčaty

Jakmile je rostlinný krájení se otpasserovana do měkké, vybrat plechovky fazolí a zalijeme marinádou, nalít fazole do kontejneru.

Vložte fazole

Přidat ke stejnému plnění oříšky, bylinkami a česnekem, zamíchejte a dusíme asi 2-3 minuty, pak vypněte a nechte ji vařit pod pokličkou po dobu 5-7 minut.

Vložte ořechy zeleně

Položte teplé lobio z konzervovaných bobů na talíře nebo talíře, mísy, podáváme ke stolu.

Fotografie lobia z červených konzerv fazole

Příjemné pro vás!